BMW.  BMW kārtējo reizi rada intrigu globālā līmenīTieši todien sociālajos tīklos parādījās publikācija — nezināmai sabiedrībai zināms atklāta BMW modeļa profila attēls ar provokatīvu uzrakstu nosaukumā. Ja mēs uzskatām attēlu, kas slēpj vairāk nekā parāda, tas nozīmē targa virsbūvi (rodsteru, kam ir iespēja noņemt vai salocīt daļu no jumta).

Kāds jaunums tas būs, nav ne mazākās informācijas un atliek tikai efektīvi minēt uz kafijas biezumiem. Loģika saka, ka, iespējams, mēs runājam par konceptauto kā jaunu 8. sērijas atvērto versiju vai i8 hibrīda pārstrādi. Bet šo modeļu virsbūves formu attiecība ir nedaudz atšķirīga, un priekšējās daļas stils ir atšķirīgs, taču salīdzinājumā ar šiem modeļiem.

Pilnīgi iespējams iedomāties, ka BMW tieši nākamajai auto izstādei vai dizaina konkursam ir pacenties un ar lielu pompu prezentē konceptauto, kas nekad neredzēs sēriju. Pagājušajā gadā BMW atjaunoja Elvisa Preslija tradicionālo un leģendāro BMW 507 Roadster, un nav iespējams neatcerēties, ka tas bija viens no zīmola izcilākajiem piemēriem. Ko darīt, ja mēs saskaramies ar vecā modeļa ideoloģijas un līniju atdzimšanu, un koncepts sauksies BMW 507 Hommage?

Kafijas biezumi liek domāt, ka, visticamāk, tas būs hibrīds – elektrisko rodsteru idejas mūsdienās tiek sāpīgi atkārtotas. BMW prognozē, ka līdz 2025. gadam vairāk nekā ceturtā daļa no visiem pārdotajiem automobiļiem būs elektriski. Tomēr daudz kas ir atkarīgs no valdības infrastruktūras programmām un degvielas izmaksām. Jau tagad ir pieejams hibrīds, kas 100 spēj sasniegt 4,4 sekundēs.

Vai nevar gaidīt labvēlību no dabas? Patērētājs vienmēr spēj panākt strauju progresu. Tas attiecas ne tikai uz automašīnu, bet arī uz visiem cilvēka dzīves aspektiem. Dabā jau ir 362 zirgspēki, pilsētas ciklā patērējot 2,1 litru barības! Labāko dizaineru izgatavota virsbūve no unikālas materiālu kombinācijas no tērauda līdz ogleklim, viegla sakausējuma šasija, ārkārtīgi zems smaguma centrs, ideāls ass svars, izcila vadāmība… Jums vienkārši jādodas pie dīlera un jāapgūst BMW ideoloģija, kas tiek piemērota augstākā tehnoloģiskā klase.

Свежие комментарии