DVR izvēleDVR ir sadalīts vairākos veidos, taču pieprasīti ir DVR ar vienu kameru. Kompaktāka un lētāka iespēja ir DVR ar vairākām iebūvētām kamerām. Ir pat iespēja iegādāties DVR spoguļa formā ar kameru. Ar tik daudz dažādu veidu un veidu, no kuriem katram ir savas īpašās iezīmes, kā nepieļaut kļūdu ar izvēli? Un no kā būs atkarīga šī izvēle?

1. Video ierakstīšanas kanālu skaits. DVR ieraksta video no 1 līdz 4 kanāliem. Tāpēc ir vērts izlemt, cik kanālos tiks ierakstīts video.

2. Ekrāns. Šī opcija var palīdzēt strīdīgā situācijā. Ir vērts pievērst uzmanību ekrāna izmēram.

4. Izvēli ietekmē arī ierakstīšanas režīms. DVR var ierakstīt video divos režīmos:

  • nepārtraukts;
  • ciklisks.

Nepārtraukts režīms ieraksta nepārtraukti. Un cilpas režīms ieraksta video pa daļām. Daļa no DVR ierakstītā video var ilgt 2,4,5,6 vai vairāk minūtes. Cikliskajā režīmā ir viens mīnuss. Pauze starp cikliem var ilgt vairākas sekundes. Var jau būt, ka tieši šajā laika posmā bija jānofilmē kāds ļoti svarīgs brīdis.

4. Video formāts. Izvēloties ierakstītāju, jāņem vērā arī filmējamā video formāts. Ideāls tiks uzskatīts par formātu 720p — 1080p, vēl labāk, ja DVR var uzņemt video HD režīmā. Jāņem vērā arī kadru skaits 1 sekundē. Vislabāk būtu ierakstīt trīsdesmit kadrus 1 sekundē.

5. Iebūvētās kameras šarnīrsavienojums. Kameras pagriešana dod priekšrocības vadītājam. Šo funkciju vadītājs var izmantot, runājot ar ceļu policijas darbinieku. Kamera var pagriezt pret policistu un detalizēti iemūžināt katru ceļu policijas darbinieka darbību.

6. Barošanas avots. Ierīces ir sadalītas divos veidos:

  • viens jautājums;
  • apvienots.

Monopower ļauj uzlādēt vai nu no elektrotīkla, vai no automašīnas cigarešu šķiltavas. Šoferim piemērotāks būs DVR ar kombinētu barošanas avotu. Tas nozīmē, ka DVR tiek uzlādēts gan no tīkla, gan no automašīnas cigarešu šķiltavas.

7. Radara detektors ļauj atrast kameras, sensorus ātruma mērīšanai un dot signālu par tuvošanos šādām ierīcēm. Vienkārši sakot, šī opcija ļauj jums paziņot DPS ziņai. Ja vadītājs vēlas ietaupīt gan naudu, gan laiku, tad jāpievērš uzmanība DVR ar iebūvētu radara detektoru.