Gobo projektorsGobo projekcija ir viens no svaigākajiem reklāmas informācijas veidiem, kas tikai sāk iekļauties megapilsētu dzīvē. Šī tehnoloģija darbojas projektora ļoti spilgtās optiskās gobo strūklas dēļ. Gobo projektors, iespējams, ir tā iekārta, kas ļauj parādīt augstākās kvalitātes un spilgtuma neaktīvu attēlu.

Galvenais attēla nesējs ir gobo modelis (trafarets), kas izgatavots no stikla (metāla, membrānas). Optiskā plūsmas kapacitāte raksturo līnijas lampas kapacitāti. Spēcīga gaismas straume no spuldzes izgaismo attēlu, kas iegravēts gobo izkārtojumā. Un šis attēls tiek atspoguļots uzdzīves plaknē, kurā projektors ir orientēts: mājas siena, bitumens, automašīna, neatkarīgi no tā, kāda virsma atrodas telpā.

Izmantojot gobo projekciju, varat projicēt attēlu gan telpās, gan ārā. Lielākajai daļai praktisko projektoru ceļam ir vairāk nekā 150 000 anilumenu. Droši vien ļauj iegūt milzīgus attēlus no jebkura attāluma. Pielietojuma joma: zīmju, statisku un dinamisku ornamentu projicēšanai ēkās. Seju un ēku detaļu daudzkrāsu apgaismošanai. Visbeidzot, kas ir gobo epicentrs? Ar īpašu lineālu palīdzību ēku fasādēs, sienās, tukšās un citās virsmās jau iepriekš tiek parādīts dotais attēls. Tai ir iespēja pastāvēt neaktīva un rotējoša, daudzkrāsaina un melnbalta, fotogrāfija un skice, video secība un zīme. Un pats galvenais, attēls ir spilgts jebkurā dienas vai nakts laikā un jebkuros sliktos laikapstākļos! Un šāda reklāmas infa ir daudz lētāka nekā elektroniskās sejas un ir daudz vieglāk mainīt reklāmas informāciju. Spējas ir praktiski neizmērojamas un tās nosaka tikai pasūtītāja vēlme, kas iedod skices, pdf-datoru.

Dati, foto. Gobo projekcija ir populāra arī iekštelpu reklāmā. Bieži klienti ir restorāns, masas, restorāni. Droši vien labs veids, kā cieti cieti jebkuru pielikumu. Sarīkojiet laulību, izstādi, demonstrāciju, uzstāšanos, ballīti utt. Ir vairāki mārketinga gobo projekcijas mediju veidi: plēve, tukša un metāla. Karstumizturīgākie un visātrāk ražošanā ir dzelzs.

Tos atļauts lietot gan taukos, gan lietū. Tagad apskatīsim priekšrocības, pērkot pie mums gobo projekciju: It kā projekcijas īpašnieks un aprīkojums par to neaizņem daudz vietas Iekārtas viegls aparāts Nepārtraukti piesaista interesi Piegādāšu Jūs ar aprīkojumu pat uz vissarežģītākajiem objektiem Jūs esat izmērs Mazas izmaksas par pārtiku Liels skaits lineālu, kas piemēroti gan āra gobo epicentriem, gan iekštelpām es vājinu gobo projektorus un līzingam Gobo projekcija ir vienlīdz skaidra un pamanāma jebkuros sliktos laikapstākļos Un, visbeidzot, vissvarīgākais, iespējams, nav standarta plakāti, kuros cilvēkiem vairs nav vienalga! Šī ir svaiga skaista un spilgta reklāmas izlāde!

Свежие комментарии