iPhone sapņa plusi un mīnusiMūsdienās mobilā tālruņa izmaksas ar labu un kvalitatīvu programmatūru nav zemākas par klēpjdatora cenu. Apple rūpējas gan par ierīces dizainu, gan par lietojamību. Protams, tāpat kā jebkuram citam ražotājam, iPhone mobilajiem tālruņiem ir savi plusi un mīnusi. Es iesaku jums tos apsvērt.

Tātad, sāksim ar informācijas apmaiņas funkciju. Bluetooth darbojas labi, bet tikai kopā ar austiņām, tāpēc, diemžēl, tā izmantošana kā modems nedarbosies. Ja mēs runājam par kameru, tad to ir diezgan viegli lietot, un to kontrolē tikai viena poga ierīces vadības panelī. Bildes telefonā izskatās daudz spilgtākas un sulīgākas nekā datora monitorā. Ja vajadzēs izņemt SIM karti, sastapsies ar problēmu, jo tas nav viegli, jo tā slēpjas aiz septiņām slēdzenēm, proti, aiz aizmugurējā vāciņa, kuru vislabāk atvērt speciālistam, jo ​​tas riskē sabojāt iPhone futrālis. Runājot par piekļuvi internetam, pārlūkprogramma nedaudz palēninās un vietne, kā arī lietojumprogrammas tiks atvērtas 20-30 sekundes, tāpēc esiet pacietīgs. Atzīmēju, ka, sūtot draugam e-pastu, var pievienot tikai vienu fotogrāfiju, šie trūkumi pamazām tiek laboti.

Bet kopā ar mīnusiem parunāsim par plusiem, kas neapšaubāmi ņem virsroku un mudina iegādāties šādu ierīci. Vai tev patīk mūzika? Tad iPhone noteikti ir priekš jums, jo šis sīkrīks ir aprīkots ar iebūvētu video atskaņotāju un iPod. Tam ir ļoti ērta SMS rakstīšanas funkcija un jutīgs ekrāns, tāpēc tas neliks jums ilgi domāt un vairākas reizes noklikšķināt uz viena burta, un displejs ir droši aizsargāts pret bojājumiem un skrāpējumiem, kā arī bojājumu gadījumā , varat nomainīt iPhone ekrānu. Pretatstarojošais pārklājums ļauj nolasīt visu informāciju pat spožā saulainā dienā.

Lieliska skaņa, skaisti zvana signāli un ilgs akumulatora darbības laiks ir svarīgi faktori biznesa cilvēkiem. Es atzīmēju, ka mobilais tālrunis ļauj strādāt ar dokumentiem Word, Excel, PDF formātos. Ir arī svarīgi, lai jūs varētu vadīt video konferences no iPhone (līdz 5 cilvēkiem!) Un jūs nekad nepalaistu garām svarīgu tikšanos vai tikšanos.
Jūsu tiesības izvēlēties, kas jums patīk, kādas īpašības ir piemērotas. Pieņemot galīgo lēmumu par pirkumu, vadieties pēc Apple piedāvātā tehniskā potenciāla. Un arī neveidojiet ilūzijas: neatkarīgi no tā, ko sakaru ražotāji izplata, kādu dienu jums var būt nepieciešams iPhone remonts bez aizķeršanās.

Свежие комментарии