Kāpēc pirkt automašīnu no sertificēta izplatītājaViens no iemesliem, kāpēc arvien vairāk cilvēku pērk lietotas automašīnas, ir brīvība no raizēm par putekļu pūšanu no automašīnas. Galvenie avoti, no kuriem varat iegādāties lietotu automašīnu, ir:

1. Sertificēti izplatītāji.

2. Privātā puse.

Privāts darījums ne vienmēr ir lieliska izvēle. Jūs varat iegādāties automašīnu no paziņām, tuviem draugiem vai vienkārši nejaušas personas. Šī metode ļaus nedaudz ietaupīt, jo pirkt lietotu auto no privātpersonas ir lētāk nekā pērkot pie sertificēta dīlera.

Tomēr ir daži riski, ar kuriem jūs varat saskarties.

  • Pirmkārt, jūsu iegādātā automašīna var tikt nozagta.
  • Otrkārt, jums sniegtās garantijas būs mazāk efektīvas nekā garantijas, kuras jūs saņemtu no sertificēta izplatītāja.
  • Treškārt, automašīnas reālais nobraukums var būt daudz lielāks, nekā norādījis pārdevējs.

Ikviens klients, pērkot automašīnu, ir pelnījis turpmāku sirdsmieru attiecībā uz pērkamās automašīnas tehniskajām īpašībām. Sertificēts dīleris papildus absolūtai uzticamībai pērkot, piedāvās Jums arī garantijas un palīdzību turpmākajā apkopē, veiks riteņu savirzes procedūru, lai noregulētu riteņus. Dīleru prioritāte ir drošība. Ja pie viņiem iegādātajai automašīnai nepieciešama remonta daļa, dīleri palīdzēs atrast oriģinālo rezerves daļu.

Tas nenozīmē, ka, pērkot automašīnu pie sertificēta dīlera, nav jābūt uzmanīgiem. Dīleris galvenokārt nodarbojas ar uzņēmējdarbību, cenšoties apkalpot pēc iespējas vairāk klientu. Viņš var piespiest jūs iegādāties automašīnu, kuru jūs īsti nevēlaties pirkt. Jums jāatceras, ka jums vienmēr ir jāsaka pēdējais vārds. Galu galā jūs pērkat automašīnu! Skaidri nosakiet savas robežas un izskaidrojiet tās izplatītājam, lai izvairītos no turpmākām problēmām.