Kura automašīna pēc tiesību iegūšanas būtu jāņem pirmāDaudzi jaunie autovadītāji pirms auto iegādes pēc apmācības autoskolā prāto, kādu auto ņemt, vai ir vērts ņemt lietotu auto tālākizglītībai un iemaņu apgūšanai, vai tomēr labāk ir ņemt jaunu auto kas būs uzticams un nekas nesaplīsīs?vismaz pirmajā reizē.

Kāds domā, ka labāk mācīties uz lietota transportlīdzekļa, ja ar šo auto iekļūsti ceļu satiksmes negadījumā, tad maciņš cietīs daudz mazāk, nebūs tik aizvainojošs, kā ja tas noticis ar jaunu auto. Bet, no otras puses, lietotas automašīnas nav tik uzticamas, tās pilnībā nespēj palīdzēt iegūt prasmes. Galu galā šī automašīna tajā var pastāvīgi salūzt, daži mehānismi, sviras var darboties nepareizi.

Priekšrocības, iegādājoties jaunu automašīnu pēc tam, kad esat kļuvis par jaunu ceļu:

1. Tu uzreiz pieradīsi pie jaunā spēkrata, varēsi iemācīties braukt ar to, pilnībā sajutīsi auto un nekas nenovērsīs Tavu uzmanību.

2. Jaunā automašīna ir aprīkota ar speciālu elektroniku un papildu aprīkojumu, kas kļūs par neaizstājamu palīgu iesācējam autovadītājam.

Jaunas automašīnas iegādes negatīvā puse ir tā, ka tā ir dārga, un avārijas gadījumā tas sagādās lielu vilšanos, jo tagad automašīnas tirgus vērtība ievērojami samazināsies.

Jums ir tiesības patstāvīgi izlemt, kādu transportlīdzekli iegādāties sev. Ja jūtaties pārliecināts uz ceļa un uzskatāt sevi par labu vadītāju, neskatoties uz to, ka nesen esat saņēmis tiesības, tad bez šaubām iegādājieties jaunu automašīnu. Ja tomēr ir aizdomas, ka neesi līdz galam apguvis praktiskās iemaņas un ir bailes, ka uz ceļa kaut kas nenotiks, tad labāk pirmajā reizē ņemt, tad jau lietotu transportlīdzekli, jo jūs tam iztērēsit daudz mazāk naudas.

Свежие комментарии