Projekcijas vitrīnaProjekcijas demonstrācijas šūna (virtuāla liela video vitrīna, video seja) ir jauna slavinoša vienība, kas atšķir produktu/pakalpojumu no konservatīvajiem konkurentiem. Projekcijas seja, iespējams, ir audekls, daļa pārklāta ar reversās projekcijas plēvi, aiz ekrāna uzstādīts diaprojektors, kas projicē attēlu sejā.

Projekcijas demonstrācijas šūna un tās raksturīgās pazīmes

Projekcijas seja atšķiras ar skaidru un atšķirīgu attēlu. Plakans skats, tuvu vienai vai otrai imitācija paliek tik spilgta un diametrāli pretēja — 180o. Projekcijas vitrīnas var būt jebkura izmēra. Un, kas ir vērtīgi, ir atļauts iekārtot projekcijas vitrīnu jebkurai bezkrāsainai virsmai. Aizmugurējās projekcijas neapstrīdama priekšrocība ir interesi piesaistošais saturs un tā ceremoniālais izskats.

Attēla pārraidei ir vairākas alternatīvas: ir atļauts izmantot aizmugurējo projekcijas vāku un projektorus, dialoga mijiedarbības moduli vai skārienekrāna ekrānu. Varat izmantot shēmas, lai atsevišķi izveidotu lielu vitrīnu vai apvienotu tās. Projekcijas vitrīna Piazza Sempione no Fotodesign Videodossier Apakšējās projekcijas apvalks iesaiņo katru bezkrāsaino sfēru ciparu displejā.

Īstenošanai būs nepieciešami arī aizmugurē novietoti projektori, kuru spēcīgās lampas atdarina dzidros visos dienas un nakts laikos. Interaktīvā mijiedarbības ierīce, kuras pamatā ir optiskās izsekošanas tehnoloģiskie procesi, atpazīst cilvēku kustības, pie šīs statujas izprot reālā laika sistēmu. Vēl vienu skatu attēlo uztveršanas ekrāni, kas reaģē uz pieskārienu.

It kā tas ietekmē vitrīnas saturu, alternatīvu ir ļoti daudz: virtuālais promotājs, multimediju demonstrācija, reklāmas ritenis, preču katalogs utt. Panākumu recepte ietverta glītā, spilgtā un aktīvā tēlā, vienkāršs un skaidrs interfeiss. Video demonstrācijas šūna izceļ patērētāja cieņu pret sevi, piespiež viņu apstādināt un atsvešina viņu no pilnīga izteikuma par preci, demonstrējot to no labākās puses. Reklāmas efektivitāte video vitrīnā ir daudz lielāka nekā vides reklāmai ārpus dokumenta, izmantojot skaņu un trīsdimensiju attēlus.